Novinky

Debby Will Go To Australia

15. května 2012 v 15:42 | Katy´´

Debby by se měla podle všeho z Indie přemístit do Austálie.Tule informaci zveřejnila na svém Twitteru,doopravdy nevím kdy tam má letět,anebo jestli tam už je :))

As Debby Celebrated Her Birthday

14. května 2012 v 15:47 | Katy´´

Zdravím :) Včera Debby slavila svoje narozeniny a jak to napsala v jednom ze svých vzkazů na Twitteru:

Oslavila jsem své narozeniny v paláci, popíjení čaje mezi elegrantním králem a moderním princem. vážně.Král mi dal dort.

I celebrated my birthday in a palace, sipping the loveliest tea between an elegant king & a modern prince. seriously. the king gave me cake.

A také si můžete po měsíci všimnout nového laye,za kterým vděčím tentokrát hbdelfin.Mockrát děkuju ještě jednou :)

Worldwide Trends

13. května 2012 v 8:58 | Katy´´

A je to tady :) Debby dnes slaví své devatenáctiny.Na sociální stránce Twiiter se dokonce happy birthday Debby stalo jedním z trendů,já Debby samozdřejmě že přeju taky všechno nejlepší,ale to až v dalších článcích.

-----------------------------

imagebam.com

Debby in Czech Popcorn

11. května 2012 v 17:10 | Katy´´

Krásný den :) Debby se konečně opět objevila v českém časpise,konkrétně v magazínu Popcorn.Jedná se o plakát k seriálu Jessie.Je to teď v aktuálním čísle a stojí tuším cca 45 kč

Photomontage with Harry

9. května 2012 v 20:42 | Katy´´

Když je Debby v Indii dalo se očekávat že novinky nebudou a tak ani nejsou.Tak jsem na internetu našla tule hodně povedenou fotomontáž Debby s Harrym z One Direction.Když jsem se na to podívala popravné myslela jsem že je to pravá fotka.Je doopravdy povedená :)

---------------------------------
imagebam.com

One Year After The End

7. května 2012 v 17:40 | Katy´´

Krásný den :) Ani nevíte jak dnes závidím těm co měli volno a byli doma,já se boužel musela smažit ve škole,ale tak dalo se.Debby doopravdy těď novinky nemá,tak jestli budu mít čas a náladu tak bych mohla začít přidávat info k dílům sladkého života na moři.

A když už jsme u sladkého života na moři,včera tomu byl přesně rok co byl odvysílán úplně poslédné díl tohoto seriálu.Pro mě to byl a je stále jedním z nejlepších seriálnu disney vůbec .Od roku 2008 do roku 2011 se jich natočilo krásných 71 dílů a také pro disney to byl jeden z nejúspěšnějších seriálů vůbec :)

Debby Is In India

6. května 2012 v 11:00 | Katy´´

Asi před týdnem jsem vám psala zrávu o tom,že Debby poletí do Indie a stalo se tak včera,takže Debby touto dobou už tam je.Není jasné jestli je to soukromá cesta,nebo pracovní.Každopádně bych byla moc ráda,kdyby se objevily i nějaké fotky :)

Will Be Debby As Mitchie Torres?

5. května 2012 v 11:40 | Katy´´

Na zatáčku opět varuju,že se jedná jen o spekulaci,která pravdou být ani nemůže.

Na internetu se objevila zpráva o možném natáčení Camp Rocku 3 a jako hlavní hvězda tohoto pokračování měla být právě Debby.Debby měla nahradit Demi Lovato a její roli Mitchie Torres.O dalším obsazením tohoto pokračování už zprávy nejsou,ale moc nevěřím dalšímu pokračování a ani tomu že by Debby vzala tule roli.

New Premiere Jessie(May)

1. května 2012 v 9:37 | Katy´´

Co se dívám,tak už jsem dlouho nepřidávala žádné termíry premiér seriálu Jessie.Možná jste si mohli všimnout že nové díly už sem nedávám,příjde mi to jako zbytečnost,protože jsou po chvíli smazány.

-Nejnovější díl Jessie bude mít v USA premiéru již tento pátek a pak bude následovat další a to 11.5
-U nás si musíme na nový díl Jessie počat až do 19.5 a bude to můj hodně oblíbený díl Star Wars
-Pak už bube u nás pouze jedna premiéra Jessie a to přesně v den mých narozenin 26.5
-V měsíci červen už bude premiér u nás daleko víc a to čtyři

Jessie Movie!

29. dubna 2012 v 12:51 | Katy´´

Mám tu velkou novinku :) K seriálu Jessie bude natočen i film! Sama Debby to potvrdila v jednom rozhovoru (který zachvíli přidám) v Radio Disney. Už se nemůžu dočkat bližších informací.
 
 

Reklama